Poznaj zespół Pomocni Poznań

Dobry psycholog dla Ciebie

PSYCHOLOG DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY


Agnieszka Mazurczak psycholog

Agnieszka Mazurczak


 • psychoterapia indywidualna dorosłych
 • psychoterapia par

Więcej…



Katarzyna Sancho


 • psychoterapia indywidualna dorosłych
 • psychoterapia relacji
 • konsultacje seksuologiczne

Więcej…



Sara Struzik


 • psychoterapia indywidualna dorosłych
 • psychoterapia par

Więcej…


anna wojciechowska psycholog

Anna Wojciechowska


 • psychoterapia indywidualna dorosłych i par
 • psychoterapia młodzieży i rodzin
 • coaching

Więcej…


anna król psycholog

Anna Król


 • psychoterapia indywidualna
 • psychoterapia par

Więcej…


Coach Jacek Jokś | Pomocnia Poznań

Jacek Jokś


 • wsparcie psychologiczne
 • indywidualne procesy coachingowe

Więcej…


Psycholog Katarzyna Lewczycka

Katarzyna Lewczycka


 • psychoterapia indywidualna dorosłych

Więcej…



Marta Komorowska


 • psychoterapia indywidualna dorosłych
 • psychoterapia grupowa
 • psychoterapia par
 • psychoterapia rodzinna

Więcej…



PSYCHOLOG DZIECI I ICH RODZIN


anna król psycholog

Anna Król


 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • psychoterapia rodzin
 • konsultacje wychowawcze

Więcej…



Jagoda Jokś


 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • psychoterapia rodzin
 • konsultacje wychowawcze

Więcej…




Dobry psycholog? Poznaj zespół Pomocni Poznań!

Większość z nas żyje w pędzie, który powoduje, że stajemy się rozdrażnieni, smutni, zmęczeni, a niekiedy tracimy nawet radość życia. Przeżyte trudne doświadczenia powodują, że przepełniają nas lęki, a utrata bliskiej osoby wywołuje problemy z zasypianiem lub chroniczną senność. Towarzyszą nam brak motywacji do działania, zaburzenia apetytu i częściej sięgamy po używki oraz inne sposoby uciekania od myśli o problemach i trudnych emocji, które się z nimi wiążą. Pewnie każdy z nas borykał się z którymś z tych objawów, ale nie zwracał się o pomoc do kompetentnej osoby. Dobry psycholog w Poznaniu wesprze Cię w trudnych chwilach. Przede wszystkim przepracuje z Tobą traumatyczne doświadczenia z okresu dzieciństwa lub te, które przytrafiły się już w dorosłym życiu. Kontakt z doświadczonym psychologiem to szansa na przyjrzenie się Twojemu życiu z innej perspektywy i często na poznanie przyczyn Twoich dolegliwości. Znając je, będzie Ci łatwiej zadbać o swoje potrzeby, wzmocnić swój charakter i świadomie podążać w ważnym i wartościowym kierunku.

Terapia pod okiem specjalisty

Pracownia Psychologiczna Pomocnia zrzesza dobrych psychologów w Poznaniu, którzy dzięki swojej szczegółowej wiedzy na temat różnych obszarów ludzkiej psychiki, uzupełniających się kompetencji oraz długiemu doświadczeniu potrafią wejść ze swoimi Pacjentami w szczery, troskliwy kontakt, oparty na zaufaniu i bezwarunkowej akceptacji. Podczas pierwszych wizyt rozmawiamy zazwyczaj o tym, co jest dla Ciebie ważne, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania wobec naszych spotkań. Pierwsza wizyta z psychologiem, to zawsze konsultacja, której podstawą jest zebranie od Ciebie tzw. wywiadu, czyli ważnych informacji na temat Ciebie i różnych obszarów Twojego życia. Z szacunkiem wsłuchujemy się również w opowieść o trudnościach, które sprowadzają Cię do Pomocni Poznań. Dobry psycholog potrafi dotrzeć do źródła, ale przede wszystkim na nowo przepracować doświadczenia życiowe. Podczas terapii rozmawiamy o tym, co jest aktualnie dla Ciebie ważne. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a nasz sposób pracy jest elastyczny i ma na celu zadbanie o specyficzne potrzeby konkretnego klienta.

Usługi poradni Pomocnia Poznań:

Poradnia psychologiczna Poznań | Pomocnia

Naucz się osiągać równowagę psychiczną

To naturalne, że nie zawsze jesteśmy w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemami, które pojawiają się w naszym życiu, natarczywymi myślami, czy irracjonalnymi emocjami, które tak często nam towarzyszą, nie tylko kiedy widzimy konkretną przyczynę. Pomoc dobrego psychologa w Poznaniu może pomóc Ci przyjrzeć się swojemu życiu i problemom z jakimi się zmagasz, często od wielu lat i na wiele sposobów. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z wagi problemu, a wiele z nich może nieść poważne konsekwencje zarówno dla osoby borykającej się z nieprzyjemnymi dolegliwościami, jak i jej otoczenia. Bardzo często zaburzenia nastroju czy lęki wpływają na relacje międzyludzkie, a fobia społeczna odsuwa nas od społeczeństwa, a często nawet najbliższych, ważnych dla nas ludzi. Dobry psycholog z Pomocni Poznań pomoże Ci powrócić do pełnej równowagi psychicznej, zrozumieć swoje własne emocje, potrzeby i nauczy, jak sam możesz o nie zadbać.

Wyleczyć przyczynę, a nie objawy

Psycholog? Poznań? W Pracowni Psychologicznej Pomocnia oferujemy terapię indywidualną, dla par, dzieci i młodzieży, psychoterapię rodzinną oraz pomoc seksuologiczną. Dobry psycholog w Poznaniu przeprowadzi dokładną analizę, w razie potrzeby postawi odpowiednią diagnozę, ale przede wszystkim pomoże Ci wyjść z błędnego koła, wzmacniającego Twoje cierpienie i nauczyć efektywnych sposobów radzenia sobie z dolegliwościami. Poznasz techniki relaksacyjne pomagające zapanować nad lękiem oraz jego somatycznymi objawami, takimi jak duszności, kołatania serca, ból brzucha, czy problemy z przełykaniem śliny. Niekiedy pomoc dobrego psychologa w Poznaniu powinna iść w parze z terapią farmakologiczną. Nasz specjalista doradzi Ci, czy w Twoim przypadku warto byłoby skorzystać z usług specjalistów z innych dziedzin, m.in. psychiatry, dietetyka, gastrologa, neurologa, logopedy. Terapia może być uzupełnieniem leczenia psychiatrycznego, które nastawione jest przede wszystkim na zniwelowanie objawów choroby, a nie jej przyczyny. Dobry psycholog pomoże Tobie zidentyfikować mechanizmy odpowiedzialne za tworzenie się Twojego cierpienia, tak abyś zyskał kontrolę nad własnym życiem. Zaburzenia psychiczne wymagają pomocy specjalisty, dobrego psychologa w Poznaniu, który pomoże Ci przywrócić chęć życia, popracować nad pewnością siebie, poradzi, jak walczyć z bezsennością, zaburzeniami apetytu, a przede wszystkim nazwie mechanizm działania Twojej trudności. W Pomocni wierzymy, że każdy człowiek ma potencjał, aby poradzić sobie ze swoimi trudnościami i dzięki odpowiedniemu wsparciu i właściwym drogowskazom może powrócić na drogę wartościowego i satysfakcjonującego życia.

Pomocnia Poznań – dobry psycholog dla Ciebie!



ADRES

ul. Śniadeckich 5/2,
Poznań Centrum


E-MAIL

sekretariat@pomocnia-poznan.pl


NUMER TELEFONU

+48 795 795 202


GODZINY PRACY

Godz. przyjęć: pon – pt, 7:00 – 21:00
Godz. pracy sekretariatu: pon – pt, 12:00 – 17:00


O nas

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Ufamy, że różnorodność jaką proponujemy, może zaowocować dostępnością pomocy dla wielu osób o różnych potrzebach.

Znany Lekarz

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Facebook

Kontakt

Poradnia Psychologiczna
Pomocnia Poznań

ul. Śniadeckich 5/2, 60-773 Poznań
nr tel. +48 795 795 202
sekretariat@pomocnia-poznan.pl

© 2022 Pomocnia Poznań | wykonanie: alpa