Psycholog

Karolina Arczewska


Umów się na wizytę

GODZINY PRZYJĘĆ


ŚRODA
13:30-19:30
CZWARTEK
13:30-20:30
PIĄTEK
9:00-13:00

Lokalizacja

Piątkowska 87a/39
Psychoterapia jest w moim poczuciu szansą klienta na prawdziwy kontakt ze sobą i z drugim człowiekiem. Pozwala zobaczyć swoje sposoby bycia w świecie i odbyć podróż po obszarach własnych wewnętrznych przeżyć. Jestem zaciekawiona, mogąc przyjąć zaproszenie do świata klienta i towarzyszyć mu na drodze rozwoju i poszerzania samoświadomości. Kluczowe w mojej pracy jest dla mnie nawiązanie z klientem relacji opartej na zaufaniu i bezpieczeństwie. Relacja terapeutyczna daje możliwość otworzenia się na zmianę, zaakceptowania tego, co jest i zintegrowania osobistych doświadczeń. Pracuję w zaufaniu do klienta oraz do wspólnej drogi, jaką jest proces terapeutyczny.
“Ważne jest nie to, co ze mną zrobiono, lecz to, co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono” J. P. Sartre

Jestem psycholożką i psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia- ukończyłam dwuletnie szkolenie I stopnia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Kontynuuję naukę na II etapie. Stale poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie poprzez udział w dodatkowych szkoleniach i treningach. Moja praca podlega regularnej superwizji. Doświadczenia zawodowe zdobywałam podczas pracy m.in. w Punkcie Interwencji Kryzysowej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, czy Centrum Zdrowia Psychicznego.

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz nastolatkami. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii humanistycznej. Bliskie jest mi także podejście systemowe. Gestalt jest metodą integrującą ciało, umysł i emocje. Pozwala doświadczyć prawdziwego kontaktu ze sobą i z drugim człowiekiem. Metody pracy wybieram w oparciu o moją wiedzę i doświadczenie, kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.

Pracuje m.in. z osobami, które:

 • doświadczają silnego lęku, depresji, zaburzeń nastroju,
 • doświadczają obniżonego poczucia własnej wartości,
 • doświadczyły traumy, choroby przewlekłej, straty,
 • doświadczają wypalenia zawodowego i/lub silnego stresu,
 • mają trudności w relacjach lub związkach,
 • zmagają się z myślami samobójczymi,
 • doświadczają trudności ze snem,
 • doświadczają wykluczenia społecznego,
 • chcą lepiej poznać oraz rozumieć siebie, swoje potrzeby i pragnienia,
 • czują, że nie pasują do otaczającego je świata,
 • chcą nauczyć się lepiej rozpoznawać, nazywać i wyrażać swoje emocje.

O nas

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Ufamy, że różnorodność jaką proponujemy, może zaowocować dostępnością pomocy dla wielu osób o różnych potrzebach.

Znany Lekarz.

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Facebook

Ten komunikat jest widoczny tylko dla administratorów.
Wystąpił problem z wyświetlaniem wpisów z Facebooka. Zapasowa pamięć podręczna w użyciu.
Kliknij, aby wyświetlić błąd
Błąd: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication. Rodzaj: OAuthException

Kontakt

Poradnia Psychologiczna
Pomocnia Poznań

ul. Śniadeckich 5/2, 60-773 Poznań
nr tel. +48 795 795 202
sekretariat@pomocnia-poznan.pl

© 2023 Pomocnia Poznań | wykonanie: alpa