PIERWSZA WIZYTA


CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ


1. Powinieneś wiedzieć, jakimi wartościami kierujemy się w naszej pracy – zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce „O nas”. 🙂

2. Przed umówieniem wizyty, zapoznaj się z naszym regulaminem. To ważny element naszej współpracy.

3. Osobą rezerwującą wizytę może być wyłącznie osoba która będzie jej uczestnikiem, natomiast w przypadku dzieci i nastolatków poniżej 18 roku życia, powinni być to prawni opiekunowie.

4. W trosce o zachowanie dyskrecji, prosimy, abyś przyszedł na umówione spotkanie w wyznaczonej godzinie lub maksymalnie 5 minut wcześniej. Ponadto, zależy nam na tym, aby nie przerywać trwającej sesji w celu otworzenia drzwi domofonem dla kolejnego klienta. 🙂

5. Płatność w “Pomocni” możesz uregulować gotówką lub przelewem. Jeśli korzystasz z sesji w formie online, dokonaj płatności przelewem. Informacje na temat płatności przelewem znajdziesz w osobnym pliku w zakładce „kontakt”.

6. Jeśli posiadasz dokumentację od innych specjalistów (psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, neurologa, logopedy lub inną istotną dokumentację medyczną), zabierz jej kopię na spotkanie.

7. Sekretariat pracuje zdalnie, dlatego w razie potrzeby wystawienia faktury lub chęci umówienia kolejnej wizyty – zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


O nas

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Ufamy, że różnorodność jaką proponujemy, może zaowocować dostępnością pomocy dla wielu osób o różnych potrzebach.

Znany Lekarz.

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Facebook

Ten komunikat jest widoczny tylko dla administratorów.
Wystąpił problem z wyświetlaniem wpisów z Facebooka. Zapasowa pamięć podręczna w użyciu.
Kliknij, aby wyświetlić błąd
Błąd: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication. Rodzaj: OAuthException

Kontakt

Poradnia Psychologiczna
Pomocnia Poznań

ul. Śniadeckich 5/2, 60-773 Poznań
nr tel. +48 795 795 202
sekretariat@pomocnia-poznan.pl

© 2023 Pomocnia Poznań | wykonanie: alpa