PIERWSZA WIZYTA


CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ


1. Powinieneś wiedzieć, jakimi wartościami kierujemy się w naszej pracy – zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce “O nas”. 🙂

2. Przed umówieniem wizyty, zapoznaj się z naszym regulaminem. To ważny element naszej współpracy.

3. Osobą rezerwującą wizytę może być wyłącznie osoba która będzie jej uczestnikiem, natomiast w przypadku dzieci i nastolatków poniżej 18 roku życia, powinni być to prawni opiekunowie.

4. W trosce o zachowanie dyskrecji, prosimy, abyś przyszedł na umówione spotkanie w wyznaczonej godzinie lub maksymalnie 5 minut wcześniej. Ponadto, zależy nam na tym, aby nie przerywać trwającej sesji w celu otworzenia drzwi domofonem dla kolejnego klienta. 🙂

5. Płatność w “Pomocni” możesz uregulować gotówką lub przelewem. Jeśli korzystasz z sesji w formie online, dokonaj płatności przelewem. Informacje na temat płatności przelewem znajdziesz w osobnym pliku w zakładce “kontakt”.

6. Jeśli posiadasz dokumentację od innych specjalistów (psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, neurologa, logopedy lub inną istotną dokumentację medyczną), zabierz jej kopię na spotkanie.

7. Sekretariat pracuje zdalnie, dlatego w razie potrzeby wystawienia faktury lub chęci umówienia kolejnej wizyty – zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


O nas

Nasz zespół powstał dzięki przyjaźni i zrozumieniu jak ważna jest współpraca pomiędzy profesjonalnymi terapeutami o różnych specjalnościach. Ufamy, że różnorodność jaką proponujemy, może zaowocować dostępnością pomocy dla wielu osób o różnych potrzebach.

Znany Lekarz

Pracownia Psychologiczna Pomocnia

Facebook

Kontakt

Poradnia Psychologiczna
Pomocnia Poznań

ul. Śniadeckich 5/2, 60-773 Poznań
nr tel. +48 795 795 202
sekretariat@pomocnia-poznan.pl

© 2022 Pomocnia Poznań | wykonanie: alpa